Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Zachodniopomorskie Hurtownia alkoholi Szczecinek

Hurtownia alkoholi Szczecinek

Przepis na najlepsze wesele? Sami najbliżsi, dobry zespół, smaczne jedzenie i odrobina alkoholu. A jak alkohol na wesele, to wiadomo że wódka by się przydała. Nawet biorąc pod uwagę że gusta się zmieniają i na ślubach pije się jej mniej niż kiedyś (po piętach drepczą wina i piwo), to i tak są tacy, którzy jej braku by „nie wybaczyli”. W końcu to nią wznosicie toasty, dodajecie sobie animuszu,  opijacie bruderszafty. 

Wódka wódce nierówna. Nie chodzi tylko o różnice w cenie, czy inne kształty butelek. Są wódki słodsze (kukurydziane) i te bardziej wytrawne. Są takie co już w ustach dają o sobie znać i takie, co dopiero przyjemnie poczujecie je w żołądku. Tylko co zrobić jeśli się na nich nie znacie, a chcielibyście sprostać wymaganiom jak największej ilości osób? Co gdy planujecie przyjęcie i chcielibyście zapewnić najlepszy alkohol na wesele (Szczecinek wysoko stawia poprzeczkę)? Wtedy powinniście się zgłosić do Grupy Grabiec.

Zatem gdy wybierzecie salę, zadecydujecie o motywie przewodnim i ustalicie menu, nie odkładajcie na później decyzji o trunkach. Wódka na wesele (Szczecinek woli kupić z wyprzedzeniem), jest kwestią równie ważną. A przy rosnących cenach – im szybciej kupicie, tym więcej zaoszczędzicie. 

Jeśli zaś jesteście osobami zaradnymi, wiecie że nie powinniście zakupów robić w miejscu, jakim jest...

Sklep z alkoholami. Szczecinek woli postępować roztropnie

Nie korzystajcie zatem z oferty „monopolowych” czy dyskontów spożywczych. Bo po co przepłacać? Takie punkty dodają swoją marżę, co jest tylko „wierzchołkiem” wad. 

Cena to nie jedyny problem. Kolejnym jest wybór. Nawet bardzo dobrze zaopatrzony punkt, nie ma szans konkurować z hurtownią. Nie ma na to powierzchni, ani warunków. 

Brak miejsca do składowania,  to kolejny minus. Minus, który sprawia, że nie ma w dostępności. I tak, aby np. kupić 60 butelek tego samego alkoholu, nie tylko przepłacicie, ale i będziecie musieli poczekać na jego dostawę do sklepu. Nie to co w hurtowni Grupy Grabiec, gdzie zapasy są na bieżąco uzupełnianie, a asortyment wciąż rozbudowywany. 

W każdej chwili zachwycimy Was szeroką ofertą: 

  • wódek czystych oraz smakowych (tzw. kolorowych), 
  • piwa (również te w wersji 0%), 
  • win (w tym musujących, idealnych na pierwszy toast),
  • i coraz bardziej „pożądanych” (idealnych dla barmanów lub na samoobsługowy drink bar): trunków takich jak whisky, whiskey, likier, rum, tequila. 

Kolejna znacząca przewaga hurtowni alkoholu? Szczecinek już wie? Tak – mowa o transporcie. Atrybutem Grupy Grabiec jest własna flota aut dostawczych. Zamówiony u nas towar dowieziemy w dowolne miejsce w Polsce. Wystarczy że ustalicie z nami wspólnie kiedy i gdzie mamy go dostarczyć, a tak się stanie. Nie musicie martwić się o miejsce do magazynowania, potłuczone po drodze butelki, problem skąd wziąć odpowiednie auto i jak znaleźć na to wszystko czas. Zostawcie to nam. 

Świetny wybór, bezkonkurencyjne ceny, imponująca dostępność i własny transport, to nie koniec naszych zalet. Jesteśmy dumni z naszych pracowników. Dzięki nim trudny wybór „jaka wódka na wesele?”, Szczecinkowi nie sprawi już żadnych kłopotów. Doradcy podpowiedzą:

  • jaka wódka jest obecnie najchętniej wybierana,
  • jaką miło zaskoczycie, 
  • ile butelek powinniście zakupić (przeliczą potrzebne ilości alkoholu na wesele),
  • Szczecinek dowie się też od nich o czym dodatkowo pamiętać czy jak dobrać trunki do menu, pory roku, etc, etc.  

Najlepsza hurtownia alkoholu? Szczecinek już wie, że ta Grupy Grabiec.  

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090