Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Podkarpackie Hurtownia alkoholi Krosno

Hurtownia alkoholi Krosno

Jak mawia stare porzekadło „wódka jest dla ludzi”. Ważne tylko by znać w niej umiar. Alkohol jest wspaniałym „rozweselaczem”. Towarzyszy ludzkości praktycznie od zawsze, we wszystkich ważniejszych momentach życia.  

To nim lubicie przypieczętować nowe znajomości, interesy życia, zamknięcie jakiegoś rozdziału czy rozpoczęcie nowego, narodziny... A już na pewno nie może zabraknąć alkoholu na weselu. 

Zapraszacie na tę uroczystość bliskich i znajomych. Chcecie, aby ten dzień był najpiękniejszym w waszym życiu. Alkohol na wesele (Krosno jest w tym temacie po stronie „tradycji”) to bardzo istotna sprawa. 

Od czego zaczynacie poszukiwania tego idealnego? Zapewne rozglądacie się, gdzie tu jest sklep z alkoholami. Krosno ma Wam dużo do zaoferowania w  temacie. Ale... Przeglądacie ofertę i wiele nie ma. I jeszcze te ceny. Wtedy dociera do Was, że wódka na wesele kupiona w jednym z nich, pochłonie znaczną część budżetu, który macie na zorganizowanie imprezy. Jesteście pewni jednego – czas poszukać innego miejsca. Najlepiej gdyby była to...

Internetowa hurtownia alkoholu. Krosno wie, że wtedy liczymy się tylko my – Grupa Grabiec

U nas możecie wybierać do woli. Mamy szeroką gamę: 

  • wódek czystych,
  • wódek smakowych
  • piwa (również w wersji bezalkoholowej), 
  • win (musujące również) 
  • oraz trunków dla smakoszy (whisky, likier, gin, rum). 

Wybór doskonały, ceny konkurencyjne. Nic tylko kupować. 

Nasi doradcy podpowiedzą Wam jaka wódka jest w chwili obecnej popularna. Jakie ilości czystej oraz gatunkowej wódki powinniście zakupić. Czy piwo sprawdza się na takiej imprezie, itd. Przede wszystkim jednak zaproponują Wam ceny, które wywołają uśmiech na twarzach. 

My nie zapominamy o gościach, którzy po alkohol sięgają rzadko, albo preferują napoje bezalkoholowe lub niskoprocentowe. Obecnie tego typu trunki cieszą się ogromną popularnością (zwłaszcza wśród pań).  Stały się nieodzownym elementem każdej udanej imprezy czy wesela. 

W naszej bogatej ofercie alkoholi kolorowych, posiadamy takie klasyki jak:

  • wódki smakowe Biały Bocian,
  • popularną Lubelską 
  • czy legendarne wódki smakowe Stock. 

Często decydujecie się jako Państwo Młodzi, obdarować swoich gości tego rodzaju trunkami w ramach wdzięczności za uczestniczenie w weselu. Ponadto wódki kolorowe są składnikami przyrządzanych przez barmana drinków.

Nie zapomnimy również o najstarszym napoju alkoholowym świata czyli winie. Pozyskiwane z owoców, znane było już w starożytności i przetrwało po dziś dzień. W świadomości kojarzycie go jako trunek elegancki i przeznaczony, by celebrować najważniejsze okazje. Posiadamy w asortymencie wina słodkie, półsłodkie i wytrawne. Decydując się na którekolwiek z win znajdujących się na naszych półkach, macie pewność że zaspokoicie potrzeby zarówno prawdziwych koneserów jak i tych co delektują się ich smakiem zaledwie okazyjnie. Bogactwo smaków, które znajdziecie w naszej hurtowni sprawi, że poszukiwania wyjątkowego trunku nie skończą się fiaskiem. 

Jest jeszcze jeden aspekt który przemawia za skorzystaniem z naszej oferty. Posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony przez Was towar w dowolne miejsce w Polsce. To Wy decydujecie kiedy i gdzie mają być dostarczone skrzynki z zamówionym alkoholem, a przede wszystkim z towarem numer jeden. Wódka na wesele (Kołobrzeg potwierdzi), to prawdziwa królowa tej imprezy. Dowieziemy ją bezpiecznie i w stanie nienaruszonym. Dzięki nam nie będziecie mieć problemu jak ją przewieźć, gdzie składować, etc. 

Czy nasza oferta nie jest ciekawa? Prosimy o zapoznanie się z nią i złożenie zamówienia. Jak coś jesteśmy pod telefonem i mailem. Do zobaczenia na naszej stronie internetowej.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090