Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Zachodniopomorskie Hurtownia alkoholi Kołobrzeg

Hurtownia alkoholi Kołobrzeg

W życiu większości ludzi nadchodzi czas, kiedy podejmuje się decyzję o zawarciu związku małżeńskiego. Wtedy zaczyna się myśleć o zorganizowaniu wesela dla rodziny, znajomych i przyjaciół. Przygotowanie takiej imprezy wiąże się z wieloma problemami a przede wszystkim wydatkami. Wynajęcie sali, wybór menu, dekoracji czy chociażby wódka na wesele. Kołobrzeg w tej kwestii jest zazwyczaj tradycyjny i lubi toast wznieść „czystą”. 

Od czego zaczynacie w kwestii trunków? Zapewne szukacie gdzie jest najbliższy sklep z alkoholami. Kołobrzeg ma wiele punktów z niezłym asortymentem. Jednak to czego tak naprawdę potrzebujecie to hurtownia alkoholi.

Kołobrzeg alkohol kupuje mądrze 

Hurtownia alkoholu Grupa Grabiec działa nieprzerwanie od 1989 roku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór wódki na wesele nie jest prosty. Szeroka oferta trunków eleganckich, dopasowanych do tej wyjątkowej okazji sprawia, że ciężko jest podjąć konkretną i ostateczną decyzję. Tym bardziej, że oprócz „czystej” często chcielibyście też zaserwować inny alkohol na waszych stołach weselnych. 

Jaka jest najlepsza wódka weselna? Łatwo napisać że taka, która zadowoli Was i zaproszonych gości. Czyli jaka? Pytania się mnożą, a Wy jesteście coraz bardziej zagubieni. 

Właśnie od tego są pracownicy naszej hurtowni. By doradzić Wam jaki rodzaj alkoholu i jakie ilości zakupić, by wszyscy pochwalili. Powiedzą co jest modne, a na co zwrócić uwagę. Czy kupić tylko wódkę jako alkohol na wesele w Kołobrzegu czy może jeszcze np. wódki smakowe. 

Alkohole kolorowe takie jak cytrynówki, malinówki, orzechówki, etc. coraz częściej goszczą na stołach podczas organizowanych przez Was imprez. Możecie także zakupić wino (co zawsze jest dobrym pomysłem) lub alkohole dla koneserów typu whisky czy burgund. Nabywając wino musicie wziąć pod uwagę preferencje smakowe waszych gości, ale przede wszystkim porę roku i menu. Inne wina serwuje się do słodkich potraw, inne do mięsiw, a jeszcze inne do ryb. Uzupełnieniem waszej oferty dla najbliższych, będą napoje bezalkoholowe. W okresie letnim dość dużym powodzeniem cieszą się także piwa. Posiadamy ich sporą gamę, również w wersji bezalkoholowej. 

Jeszcze inną sprawą przy zakupie jakim jest alkohol na wesele (Kołobrzeg często decyduje się na kilka więcej butelek do postawienia na stołach), jest wino musujące lub szampan. Ten trunek podajecie gościom tuż po wejściu na salę weselną, w celu wypicia toastu za Was - Młodą Parę. Przyjmuje się, że jedna butelka tego alkoholu wystarczy dla 6-7 osób. Posiadamy również wina musujące w wersji bezalkoholowej (Piccolo), szczególnie polecane dla osób niepijących i małych dzieci. 

Dlatego dobrze byłoby, abyście zapoznali się z ofertą Grupy Grabiec - hurtowni alkoholu.  Kolobrzeg niech się nie martwi, że ma do nas daleko. Działamy online, a transport zapewniamy na terenie całego kraju. Zatrudnieni przez nas fachowcy nie tylko doradzą Wam ile jakiego trunku zakupić, ale dołożą wszelkich starań by zaopatrzyć Was w alkohol wysokiej klasy i po atrakcyjnych cenach.  

Jak już wspomnieliśmy, uzupełnieniem naszej oferty jest usługa transportu. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony przez Was alkohol bezpiecznie na miejsce w dniu organizowania imprezy do magazynku na sali weselnej. Oczywiście możemy dowieźć wszystko i na rok czy tydzień wcześniej. Tak jak Wam wygodnie. Zakupiony towar zostanie profesjonalnie zapakowany w celu uniknięcia stłuczek w transporcie. Ewentualne braki uzupełnimy. 

Przekonaliśmy Was do zapoznania się z ofertą? Zatem zapraszamy na stronę internetową naszej hurtowni. Zapraszamy do złożenia zamówienia, a z naszej strony życzymy udanej imprezy weselnej i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090