Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Wodzisław Śląski

Hurtownia alkoholi Wodzisław Śląski

Czy już wiecie, gdzie kupić najkorzystniej alkohol na wesele?

Wodzisław Śląski – miejsce w którym odbędzie się wasze przyjęcie. To jeden z najważniejszych dni w życiu, więc zapewne chcecie się do niego idealnie przygotować.

 Zapewne wiecie już, jak chcecie przyjąć zaproszonych gości i czym ich zaskoczyć. Pragniecie, aby wszystko było „naj” (lepsze, ładniejsze, smaczniejsze). Wynajmujecie i dekorujecie wybraną salę kwiatami... Zamawiacie pyszny tort w ulubionej cukierni... Ustalacie dokładnie menu i kolejność potraw... Dobieracie dodatki do strojów... 

Nie inaczej jest w temacie alkoholu na wesele. Wodzisław Śląski (jego mieszkańcy) podchodzi do pewnych spraw tradycyjnie - jak wesele to i wódka. W końcu zabawa powinna być przednia i do rana. A jak już o wódce mowa, to tylko dobrej jakości. W końcu taki wieczór zdarza się tylko raz (no... może dwa co niektórym). Zastanawiacie się jak pogodzić zakup większej ilość trunków z oszczędzaniem ale i ich wysoką jakością? 

Hurtownia alkoholu - Wodzisław Śląski stawia na jakość, asortyment i obsługę

Sklep z alkoholami w Wodzisławiu Śląskim, zapewne posiada niezłe zaopatrzenie. Ale czy proponowane w nim produkty i ich ceny mogą się równać z asortymentem i cenami w hurtowni alkoholi? W Wodzisławiu Śląskim wiecie już że nie, bo na szczęście poznaliście właśnie miejsce, gdzie nie musicie zgadzać się na żadne kompromisy. Gdzie kompletowanie zamówienia (jakimi są trunki i wódka na wesele w Wodzisławiu Śląskim), będzie tylko przyjemnością. To internetowa hurtownia alkoholi Grupy Grabiec. Nasi eksperci doradzą Wam w każdym temacie związanym z alkoholem czy „czystą” bo wiedzą, że wódka wódce nierówna (są marki, które zna wielu (np. Stumbras), ale są też takie, które dopiero wchodzą na rynek (np. Kraft Wokulski).

Chcecie przyoszczędzić? Dzięki nam (przynajmniej w temacie alkoholu na wesele) Wodzisław Śląski będzie miał spokój, czas i więcej w portfelu (potrójne oszczędności – to lubimy). 

Argumentem przemawiającym za nami jest różnorodność asortymentu. Przy okazji mamy nie tylko różne typy alkoholu, ale i każdy z nich w dużych ilościach.

Co posiadamy?:

  • wódkę czystą (którą zaproszeni goście będą wznosić najczęściej toasty),
  • wódki smakowe,
  • wina wszelkich typów (białe, czerwone, słodkie, wytrawne, musujące na powitalny toast czy Piccolo),
  • piwa (także bezalkoholowe),
  • whisky, rumy,
  • napoje bezalkoholowe (jak np. syropy do drinków, soki).

Wiemy jak rozpieszczać. Nie od parady jesteśmy najlepszą hurtownią alkoholi dla Wodzisławia Śląskiego

Wiecie co jeszcze jest ważne? Że zamówiony przez Was alkohol, dostarczymy bezpiecznie na czas (w każdy region Polski). Posiadamy własny transport. Doświadczenie zdobyte w trakcie działalności powoduje, że wszystkie dostawy docierają do zamawiających w idealnym stanie i nie ma mowy o spóźnieniach. Nie zdarzają nam się wpadki (jak braki czy potłuczone butelki), ale gdyby zaistniała taka sytuacja, na 100% wyrównamy wszelkie straty. 

Nie zawracajcie już sobie głowy alkoholem. Poświęćcie swój drogocenny czas innym rzeczom, zadaniom. A jeszcze lepiej -  może jakaś chwila relaksu? Masaż, spa czy gorąca kąpiel – spokój dobrze Wam zrobi w tym nerwowym okresie. Korzystając z naszych usług, znajdziecie na to miejsce w swoim napiętym harmonogramie. Wcześniej tylko usiądźcie do komputera lub telefonu (z internetem) i przejrzyjcie naszą ofertę. 

Gdy potrzebna wódka na wesele, Wodzisław Śląski docenia komfort zakupów u Grupy Grabiec. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090