Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Pomorskie Hurtownia alkoholi Wejherowo

Hurtownia alkoholi Wejherowo

Gdy potrzebna jest najlepsza hurtownia alkoholi, Wejherowo wie gdzie szukać

Nie zastanawialiście się pewnie nigdy, gdzie kupić alkohol na imieniny, prezent, grilla. Dwie czy trzy butelki to nie powód, by np. jechać na drugi koniec miasta „aby zaoszczędzić”. A co jeśli jesteście szczęśliwcami, którzy właśnie planują swoje wesele? Czy nadal cena nie ma dla was znaczenia? Czy jednak wolelibyście „coś w portfelu zostawić”? W końcu mowa o kilkudziesięciu flaszkach, więc i kwoty są niebagatelne.

Jeśli nie zależy Wam na tym ile płacicie, pewnie kroki skierujecie w stronę miejsca „pierwszego wyboru” jakim jest sklep z alkoholami. Wejherowo trochę ich ma, więc jest w czym wybierać. Nam jest tylko szkoda waszych zszarganych nerwów i czasu (tak bardzo na wagę złota teraz) jaki zmarnujecie. Nie tylko przepłacicie (w końcu to my zaopatrujemy wiele punktów monopolowych, a one potem muszą doliczyć swoje marże), ale i narażacie się na stres. W jednym sklepie nie będzie tego co szukacie. W drugim dostępność jest znikoma i trzeba czekać na dostawy, a w trzecim może i będzie wszystko, ale obsługa o niczym nie ma pojęcia. Nachodzicie się, a niewiele załatwicie. Nie lepiej od razu wpaść do nas? 

Grupa Grabiec. Internetowa hurtownia alkoholu jakiej Wejherowo potrzebowało 

Wiemy, że alkohol obecnie można kupić wszędzie (nawet na stacji benzynowej). Ale czy na pewno wszędzie będzie to opłacalny biznes? W końcu potrzebujecie nabyć nie tylko alkohol na wesele. Wejherowo przecież lubi i docenia estetykę przyjęć. Sala, dekoracje, tort... to wszystko kosztuje. Więc może jednak warto poszukać oszczędności? Tym bardziej, że nie ma mowy o kompromisie – za niską ceną, będzie szła tylko dobra jakość. 

No dobrze. My tu gadu, gadu, a Wy wciąż nie wiecie czemu Grupa Grabiec jest najlepsza? Oto kilka argumentów, które przemawiają za nami. 

Jesteśmy atrakcyjni cenowo. Nie tylko żaden sklep z alkoholami w Wejherowie nie ma szans za nami konkurować, ale i innych hurtownie też odpadają. Ponadto dajemy możliwość negocjacji cen w przypadku większych zakupów. Zainteresowani?

Zatrudniamy jedynie fajnych ludzi. A potem ich szkolimy tak, aby mieć w pełni wykwalifikowany personel, pełen ekspertów. W Grupie Grabiec każdy pracownik będzie służyć Wam pomocą na każdym etapie zakupów. Na co możecie liczyć? Na poradę dotyczącą:

 • wyboru różnorodnych trunków,
 • dopasowania ich do pory roku czy menu,
 • propozycji co zaserwować najmłodszym oraz niepijącym,  
 • pomocy w przeliczeniu potrzebnej Wam ilości butelek na liczbę gości,
 • przypomnienia o dodatkowych butelkach: na bramki, nagrody, stół zespołu czy fotografa, dla barmana do drinków, itd.

Kolej na trochę informacji o asortymencie. Dbamy nie tylko o to, byście mogli u nas nabyć wszystkiego co potrzebujecie, ale i by było różnorodnie. Co kupicie w naszym sklepie? Mamy rzeczy takie jak:

 • wódka na wesele (Wejherowo wzniesie je tylko dobrą jakościowo „czystą”),
 • wódki smakowe (np. orzechówka, cytrynówka),
 • whisky, rumy,
 • wina każdego typu (w tym musujące na powitalny toast oraz Piccolo),
 • piwo (także 0%),
 • napoje gazowane, soki, syropy do drinków, etc. 

Proponujemy Wam marki znane i niszowe. Polskie i zagraniczne. Szeroki przekrój przez najlepsze destylarnie, browary, winnice, gorzelnie na świecie. Mamy też alkohole premium, których próżno szukać w sklepie z alkoholami w Wejherowie.

Wódka na wesele. Wejherowo już nie martwi się o transport

Wiemy jak krucho u Was teraz z czasem. Wiemy też, że nie zawsze macie odpowiednio duże auto. Dlatego oferujemy Wam dowiezienie nabytych u nas flaszek, własną flotą samochodów dostawczych. 

Nie tylko nie musicie się zastanawiać co jak to wszystko przewieźć, ale i dzięki nam nie martwicie się o magazynowanie ich czy potłuczone w transporcie butelki. Na czas (nawet na miesiąc przed lub w dniu wesela) i na miejsce (dowolne w Polsce i dla Was dogodne), wszystko dostarczymy. 

Najlepsza hurtowania alkoholu dla Wejherowa? Wy też już wiecie, że to nasza Grupa Grabiec?

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090