Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Będzin

Hurtownia alkoholi Będzin

Wódka na wesele. Co pija Będzin?

Najważniejsze sercu osoby, świetne humory, pyszne jedzenie, dobry zespół i... wódka. Czy to nie brzmi dla Was jak przepis na udane wesele? Takie, na którym chce się tańczyć do rana? I wznosić toast za toastem za zdrowie młodych? Za wasze zdrowie.

Oprócz powitania (i szampana na nim), tak już w Polsce jest, że jak toast to „czysta”. To królowa wesel. Bruderszaftów. „Nocnych Polaków rozmów”. Cała wschodnia Europa słynie z zamiłowania do biesiad, a te zazwyczaj „wódką stoją”.

Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do przyjęcia, czeka Was wiele decyzji oraz kosztów. Sala, styl/motyw przewodni, tort, menu, stroje, zespół i alkohol na wesele. Będzin lubi imprezy, gdzie podaje się dobre trunki. A czy Wy już wiecie co będziecie serwować gościom? Ile butelek i jakiej wódki powinniście zakupić? Co naszykujecie dla dzieci i niepijących? 

Wybór wódki weselnej, bywa problematyczny. Tak jak wiecie jakie dania lubicie czy umiecie powiedzieć coś więcej o wódce?   Wbrew pozorom różnice (w smaku, „dzień po”, czy w cenie) potrafią być naprawdę spore. Jedni piją ją samą. Inni wolą z sokiem. Ale zabraknąć jej na tradycyjnym weselu nie może. Jeśli czujecie się przytłoczeni wyborem, dobrze że trafiliście do nas. 

Alkohol na wesele. Będzin ceni sobie różnorodność i wybór

Oczywiście oprócz wódki powinniście też zaproponować gościom trunki takie jak wino, rum, burbon, wódki smakowe czy whisky. Ustawić je na wszystkich stołach, w osobnym (pojedynczym) punkcie z alkoholami lub wręczyć barmanowi (jeśli wykupiliście usługę) do robienia drinków. Goście powinni być Wam wdzięczni za wybór, który im zaoferujecie. 

Przy winie zalecamy dopasowanie jego typu do menu (nie wiecie jak - nasi pracownicy Wam doradzą). Nie możecie też pominąć wina musującego lub szampana, do zaserwowania gościom przy wejściu na salę weselną. 

Nie możecie też zapomnieć o tych, którzy pić nie mogą lub nie chcą. Bezalkoholowe piwa, Piccolo do toastów czy napoje gazowane i soki, są na każdym weselu koniecznością.     

Planując zakup alkoholu, lepiej zapomnijcie o miejscach takich jak dyskont spożywczy czy sklep z alkoholami. Będzin co prawda ma kilka dobrych punktów, ale czy naprawdę uważacie, że dostaniecie tam wszystko czego potrzebujecie? Czy możecie liczyć na: 

 • profesjonalne doradztwo,
 • najbardziej atrakcyjne ceny na rynku,
 • duży wybór różnego typu alkoholi,
 • dostępność (np. 100 butelek jednej wódki),
 • transport?

Aby nie tracić czasu ani pieniędzy, lepiej od razu udajcie się do hurtowni. A jeszcze lepiej do internetowej hurtowni Grupy Grabiec. Dzięki nam najwygodniej na świecie (z własnego domu), będziecie mogli porównać ceny, sprawdzić dostępność, zakupić, a co (chyba najważniejsze) zamówić dostawę. Pod wskazany adres i w wybranym przez Was terminie.  

Internetowa hurtownia alkoholi. W Będzinie najlepszy z możliwych wyborów, jeśli chcecie kupić alkohol tanio i z dowozem 

W Grupie Grabiec zatrudniamy prawdziwych fachowców. Szkolimy ich, by o alkoholu wiedzieli wszystko. A fajni są już sami z siebie. Nasi pracownicy wiedzą jak przeliczyć ilość potrzebnych Wam butelek, jaka wódka jest teraz na topie, jakie są nowości (jeśli chcecie zaskoczyć gości). Będą pamiętać o dodatkowych sztukach „czystej”:

 • na „bramki”,
 • nagrody w konkursach,
 • na stół dla orkiestry, fotografa, etc.
 • dla barmana.

Doradzą co wziąć dla najmłodszych. Co najlepiej zaserwować wybrednym. Co docenią niepijący. Bez czego nie będzie mógł się obyć barman, by przygotowywać drinki. 

A co jeszcze (oprócz najlepszych pracowników) możemy Wam zaproponować? Najniższe ceny, największy wybór i dostępność (o którą na bieżąco dbamy).

Hurtownia alkoholu. Będzin wódkę zamawia „pod drzwi”

Nasz transport to wasza wygoda i komfort. Już nie musicie się martwić:

 • czy macie odpowiednio duże auto,
 • kiedy znajdziecie czas na dojazd, zakup i przewóz,
 • co jeśli coś się potłucze,
 • gdzie przetrzymywać alkohol do czasu wesela, etc.

Dzięki nam odpadają problemy z przechowywaniem czy logistyką. Podajecie adres, a my dowozimy wasz zakup. Pod dom lub salę weselną. Na miesiąc przed terminem lub w dniu wesela. 

Jako hurtownia Grupy Grabiec, zrobimy wszystko co w naszej mocy, byście już nie kupowali alkoholu w innym punkcie niż u nas. Zostaniecie naszymi klientami, a nie pożałujecie.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090