Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Pomorskie Hurtownia alkoholi Słupsk

Hurtownia alkoholi Słupsk

Gdy potrzebny alkohol na wesele, Słupsk już wie gdzie go szukać  

Właśnie zaczynacie przygotowania do wesela? Jedna rada - zacznijcie od sali, aby ta wymarzona nie „uciekła” Wam sprzed nosa. Potem poszukajcie cukierni – warto upewnić się, że zrobią waszą upragnioną dekorację. Gdy już to zorganizujecie, przyjdzie czas by zająć się wszystkimi innymi (nie mniej istotnymi) kwestiami. Na spokojnie będziecie mogli odhaczać kolejne punkty z listy, która początkowo zdaje się nie mieć końca.  

Dom weselny lub inne miejsce (gdzie chcecie mieć przyjęcie), zaproponuje Wam kilka przykładowych menu, na ten wyjątkowy dzień. Problem jedzenia odpadnie zatem szybko. Gorzej jeśli chodzi o wybór wódki na wesele. W Słupsku jak i w całej Polsce, to nią wasi goście najczęściej będą wznosić toasty. 

Czy wiecie na jaką wódkę się zdecydować? Zaufacie swojemu gustowi, czy zechcecie być bardziej uniwersalni? Ważniejszy jest dla Was jej smak czy może wygląd butelki? Wiecie ile sztuk będziecie potrzebować? I gdzie ją zakupić? 

Sklep z alkoholami. W Słupsku kilka ich znajdziecie

Ale czy  to na pewno najlepszy wybór, by w nim nabyć kilkadziesiąt butelek? 

Zastanówcie się:

 • ceny są wyższe niż w hurtowni (co przy takich ilościach zaczyna robić dużą różnicę),
 • dostępność jest mniejsza (ile sklepów ma po sto lub więcej sztuk jednej wódki?),
 • wybór słabszy,
 • i co z transportem?

Czy nie lepiej od razu skierować swoje kroki do hurtowni alkoholu? W Słupsku możecie zrobić jeszcze lepiej – zostać tu gdzie jesteście i wygodnie (np. z fotela) zobaczyć pełną ofertę Grupy Grabiec.  

Wódka na wesele? W Słupsku to nie wszystko czego pragną wasi goście 

Nie wiecie co jeszcze moglibyście zaserwować? Spokojnie, macie nas. Jeśli od nadmiaru decyzji „puchnie Wam głowa”, zaufajcie nam. 

Wina? Dopasujemy do menu. Szampan? Wiemy, który jest smaczny. Nie zapomnimy o dzieciach czy niepijących  - Piccolo na pierwszy toast, piwo bezalkoholowe, napoje gazowane, etc.  - wszystko dla Was mamy.

Ale przede wszystkim „czysta”. Nie tylko doradzimy która wódka na wesele jest najlepszym wyborem, ale i pomożemy przeliczyć potrzebne ilości. Nie zapomnimy o dodatkowych sztukach, na: 

 • bramki,
 • nagrody w zabawach podczas oczepin,
 • stół dla orkiestry, fotografa, etc,
 • bar dla barmana (o ile będzie, na przygotowanie przez niego drinków), itd.

Zaprezentujemy Wam najbardziej różnorodną ofertę. Nie ważne jaki macie budżet, skroimy ją na miarę potrzeb. Ekonomicznie lub na bogato. Popularnymi markami lub bardziej niszowymi. A jeśli nie mamy tego co potrzebujecie, postaramy się uzupełnić braki tak, abyście wszystko mogli zakupić w jednym miejscu.

Hurtowania alkoholi – Słupsk każdy potrzebny na wesele alkohol kupuje online 

Wódka to przecież nie wszystko. Mamy również wódki smakowe, whisky, bourbony, rumy, soki, gotowe syropy, napoje i piwa  bezalkoholowe, itd. Zarówno z popularnych gorzelni/destylarni/browarów jak i z tych, które stawiają pierwsze (godne uwagi) „kroki”. Wszystko czego zapragniecie, aby wasi goście poczuli się rozpieszczeni. A nasza fachowa kadra pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Nie tylko ofertę, ale i dostępność mamy sporą. Już nie musicie się martwić, czy na pewno dostaniecie potrzebne Wam ilości butelek. Już nasza w tym głowa, by mieć odpowiednie zapasy.

Hurtownia alkoholu – Słupsk lubi wygodę

A jak wygoda to transport, który zapewniamy. Podacie termin i adres, a dowieziemy wasze zakupy bezpiecznie na miejsce. Koniec kłopotów logistycznych. Nie zaprząta Wam głowy:

 • czy macie odpowiednio duże auto,
 • co się stanie jak towar się potłucze,
 • gdzie składować taką ilość butelek przed weselem.

Nieważne czy chcecie dostawę do domu czy na salę... Na miesiąc, tydzień czy dzień przed weselem... Dostosujemy się tak, by było Wam wygodnie. 

To jak? Jesteście już na naszej stronie? 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090